Historie klubu

HC Warriors ČB vznikl v roce 2013 spojením hokejistů z Horní Stropnice, Českých Budějovic a Nových Homolí. HC Horní Stropnice vstoupil do hokejové amatérské soutěže na konci roku 2004. Tato soutěž nesla jméno Amatérská hokejka. Náš klub hrál tuto ligu dobrých pár sezon. Před sezonou 2014/2015 se už HC Warriors přihlásil do RHL, aby poměřil síly s více týmy a hlavně aby nastupoval doma, tedy v Českých Budějovicích.

Archiv odehraných sezon:

SEZONA 2015/2016

SEZONA 2013/2014

SEZONA 2012/2013

SEZONA 2011/2012

SEZONA 2010/2011

SEZONA 2009/2010

SEZONA 2008/2009

HC WARRIORS ZASÁHL DO DVOU AMATÉRSKÝCH SOUTĚŽÍ:

RHL - Rybníkářská Hokejová Liga

Jak vše vlastně začalo? Několik hokejových nadšenců se domluvilo více zatraktivnit HOBBY HOKEJ a po domluvě vznikla tato amatérská soutěž.

Proč "RYBNÍKÁŘSKÁ HOKEJOVÁ LIGA"?
Jižní čechy se vyznačují zvýšeným počtem rybníků a vodních ploch, na kterých jsme právě všichni začínali a zdokonalovali své hokejové dovednosti.

Amatérská hokejka

U zrodu soutěže stála parta nadšenců, kteří se téměř pět let utkávají na ledě s různými soupeři z českobudějovického a českokrumlovského okresu. Příkladem jim byly jiné známé amatérské hokejové soutěže v našem kraji, např. veselská HLA, podnikové soutěže v Českých Budějovicích a soutěže v hlubocké „Kuky“ aréně. Začátkem září roku 2004 jednatel týmu Schmied Trhové Sviny Rostislav Šibor inicioval myšlenku vytvořit novou amatérskou hokejovou soutěž, s názvem Amatérská hokejka. Po krátkém jednání s jednateli dalších tří týmů – za SK Juniorsport Trhové Sviny Jaromírem Poláškem, za Ločenice Jaroslavem Tybitanzlem a za Horní Stropnici Danielem Sulajem, vzešla pravidla a podmínky nové soutěže. Samozřejmostí pro týmy je i omezený počet hráců, aktivně hrající jinou hokejovou soutěž. Očekáváme, že prestiž soutěži dodá i putovní cena, kterou je Amatérská hokejka, vyrobená z ušlechtilé nerezové oceli trhosvinenskou firmou Greiner. Všechna utkání řídí kvalifikovaní rozhodčí.