DĚLBA BODŮ S BOSCHTONEM

14.09.2014 06:48

HC WARRIORS - BOSCHTON BRUINS  8:8

HC Warriors se utkal s dalším týmem z RHL, tentokrát s Boschtonem a utkání skončilo spravedlivou remízou 8:8. Mohly vyhrát obě strany, nakonec zasloužená dělba bodů. V zápasu jsme rychle vedli 3:0, ale zase stejně rychle soupeř dokázal srovnat. Dlouhá přetahovaná ve skóre nakonec dospěla k stavu 8:7 pro náš tým, ale pár minut před koncem utkání Boschton vyrovnal. Vojtěch Šolta zaznamenal 5 bodů (3+2). Petr Matuschka si pronajal led pro sebe, když se dvakrát trefil z pozice obránce. Adam Červinka se jednou trefil a dvakrát asistoval. Vít Nožička nastoupil k prvnímu utkání HCW v letošní sezoně a hned si připsal dva body. Bodově stejně jako Radek Hauser (1+1). Roman Lonsmín nás v brance podržel, zejména jeho lapačka několikrát úřadovala. Podpořit HCW dorazilo i pár diváků(ček), zejména tedy tisková mluvčí klubu Radka Vacková, kterou náš hokej okamžitě nadchl.