DRUHOU VÝHRU V PŘÍPRAVĚ DIRIGOVAL JAN HORNÍK

21.09.2014 14:58

HC WARRIORS - PEKÁRNA SRNÍN   8:6

HC Warriors vyhrál podruhé v přípravě proti Srnínu. Pro nedostatek hráčů nám vypomohli dva hráči z HC Trendy. Brankář Dolejší držel přes půlku zápasu čisté konto. Až ke konci utkání, když už jsme vedli 7:1, jsme trochu polevili ve hře a napadaly nám tam nějaké góly. V útoku nám vypomohl Tomáš Lískovec. Ovšem tohle byl zápas jednoho muže - Jan "Starý" Horník, který zaznamenal 4 body (2+2). I když trochu indisponován, přesto odvedl skvělou práci a byl u všeho důležitého. Ani hra do těla dneska nebyla cizí hráči s číslem 11 na zádech. Na oba Horníkovo zásahy asistoval skvěle hrající jak dopředu, tak dozadu Jakub Máče. Tříbodový den zažil Radek Hauser (2+1). Lukáš Maňák vstřelil svůj první gól za HCW a byla to vskutku oku lahodící střela od modré čáry do šibenice. Poté přidal ještě jednu asistenci. Skóre uzavřel Adam Červinka na konečných 8:6.