HC WARRIORS OTEVŘEL SEZONU VÍTĚZSTVÍM!

23.10.2014 12:16

HC WARRIORS - HC MOTORFANS     7:2

HC Warriors vyhrál první duel v soutěži na ledě Budvar arény, když porazil Motorfans 7:2. Vítězství nebylo zpočátku tak jednoduché, měli jsme problémy se prosadit na menším a užším kluzišti. Po Červinkově vyhraném buly se jako první mezi střelce zapsal Nožička. Po pár minutách Nožička zavezl puk do třetiny a našel mezi kruhy Červinku, který zpracoval puk pro Stehlíka a ten se zápěstím k tyči nemýlil. Hned ve stejném střídání Stehlík přihrávkou mezi beky připravil lahůdku pro Máčeho, který usměrnil puk mezi betony gólmana hostí - 3:0. Jinak se hrálo v klidném tempu, které narušil až nesmyslný zákrok hostujícího hráče na Šoltu, který může být rád, že pokračoval ve hře. Poté načal svůj střelecký list Kříž. Po pěkné kombinaci Kučera - Horník, druhý jmenovaný skóroval, na všechno dohlížel u tyče připravený Matuschka. Zanedlouho se trefil podruhé Kříž, když dorazil střelu Červinky. Motorfans korigoval skóre dvěma góly. Poslední úder přišel po narýsované přihrávce Matuschky na Šoltu, který z první zametl kotouč do branky - 7:2. Adam Červinka zaznamenal 4 asistence, Zdeněk Kříž vstřelil 2 góly v utkání. František StehlíkVít Nožička a Jakub Máče zaznamenali stejný bodový přísun (1+1). Zezadu všechno kontroloval Radek Bína. Utkání proběhlo na hlavní ploše Budvar arény a diváků přišlo požehnaně, z většiny fandící týmu Motorfans. Na zápas dorazil tým HCW v oblecích, dle vzoru NHL. Fotograf Petr Klika nafotil hodně zajímavých momentů na hokeji i mimo něj. Premiéru v RHL můžeme označit za vydařenou.