HC WARRIORS SVOJÍ ORGANIZAČNÍ HROU NEPUSTIL SOUPEŘE K BODŮM!

15.11.2014 17:37

HC WARRIORS - HC LEDENICE    4:1

HC Warriors předvedl jeden ze svých nejlepších výkonů z posledních dvou let a jednoznačně zvítězil 4:1. Precizně organizovaná hra, což u nás nebývá vždy zvykem, přinesla své ovoce v podobě vítězství. Soupeř se předvedl v silnější sestavě než před týdnem a začátek zápasu byl vyrovnaný. Po dvaceti minutách Červinka nalezl úplně osamoceného Kříže před brankou, který zavěsil - 1:0. Poté jsme přestáli velké šance Ledenic po zbytečných chybách v obranném pásmu. Zanedlouho jsme uzamkli soupeře ve třetině a Červinka posunul kotouč na Matuschku, který se obtočil kolem brány a zasunul puk podél gólmana - 2:0. Po pár minutách jsme poprvé a naposled inkasovali, když po nastřelení pukem ujel útočník soupeře a v samostatném nájezdu se nemýlil - 2:1. Naštěstí nás to nepoložilo a hráli jsme pořád naši hru. Z našeho obranného pásma našel Stehlík přihrávkou Hausera, který v úniku přidal třetí branku - 3:1. Konečné skóre završil střelou od modré čáry Maňák, jeho střelu ještě lehce tečoval Šturma - 4:1. Naši bránu zaklel Radek Bína a dovolil Ledenicím pouhý jeden zásah. Adam Červinka zaznamenal dvě asistence v utkání. Petr Matuschka dorazil z Prahy na zápas, což je potřeba pochválit. Skvěle odehrané utkání, precizně odbráněné celým týmem. Naše touha po dvou bodech dnes byla patrná na všech hráčích.