DALŠÍ SOUTĚŽNÍ ,,TRÉNINK" V SEZONĚ

17.01.2015 19:58

HC WARRIORS - HC TURBO TURTLES   2:13

HC Warriors se utkal se silným soupeřem a i když statečně vzdoroval první půlku zápasu, v té druhé inkasoval více branek a prohrál vysoko 2:13. Zase na druhou stranu takový výživný trénink na ledě se nám bude do budoucna hodit. V modré skupině je více týmů, které hráčskou kvalitou zapadají spíše do červené skupiny, ale s tím se samozřejmě musíme vyrovnat a nějak se snažit odehrát tyto pro nás ,,tréninkové zápasy". Pozitiva z utkání - první gól v dresu HCW zaznamenal Ctirad Barták, když se správně zorinetoval v předbrankovém prostoru. Předcházela tomu tvrdá střela od modré čáry, kterou vyslal David Dorovín, který si rovněž připsal první bod za náš tým, konkrétně asistenci. Roman Lonsmín si vyslouží pochvalu za vynikající pomoc při situaci zranění týmové jedničky Radka Bíny. Dále pochvala za trpělivost, protože každou minutu se na něj řítily nájezdy Turbo želv. V brankovišti se dnes opravdu nenudil. Musel ustát i ostrou střelu do své masky, která na pár minut vypověděla službu. Pro nás to byla vítaná pauza na oddech. Divoké skóre ještě korigoval Červinka, který nezaváhal sám před brankou, když mu skvěle vybojovanou samostatnou akcí předložil puk Máče. Konec utkání už se nesl v exhibici domácích a inkasovali jsme zbytečně více branek. O bodech však bylo rozhodnuto po dvaceti minutách. V dalším zápasu už nás čeká ,,příjemnější" soupeř - Boschton.