HC WARRIORS BYL KOUSEK OD VYROVNÁNÍ, NAKONEC NEBRAL ANI BOD

21.12.2014 15:31

HC WARRIORS - HC TRENDY    4:7

HC Warriors prohrál i druhý zápas s HC Trendy, tentokrát 4:7. Ale byl to z naší strany lepší výkon než před týdnem a do poslední chvíle jsme bojovali o body. Pět minut do konce jsme prohrávali 4:5 a tlačili jsme se za vyrovnáním, ale nabídnuté šance jsme bohužel nevyužili. Soupeř naopak z protiútoku dal pojišťující gól na 6:4. První polovinu jsme jako vždy prohospodařili a nechali soupeře odskočit až do stavu 0:4! Od druhé poloviny zápasu jsme začali šlapat, bojovat a hned se to projevilo na skóre - Karel Caldr (2+0) po samostatné akci snížil. Za pár minut přidal druhý gól po střele od modré čáry Pavel Vobejda, který se trefil poprvé v sezoně - 2:4. Po pěkných přihrávkách Máčeho a Šolty (0+2), rozvlnil síť znovu Caldr - 3:4. Náš tým byl na dostřel, ovšem hned za chvíli jsme inkasovali lacinou branku po nepokrytí hráče v bezbrankovém prostoru - 3:5. Ještě jednou jsme vstřelili kontaktní gól, když se bekhendově prosadil dobře hrající Jakub Máče (1+1), asistence si připsali Šolta s Červinkou - 4:5. Pár minut zbývalo do konce utkání a vyrovnání jsme měli opravdu ve svých rukou, bohužel příležitosti jsme nevyužily. Soupeř přidal ještě dva góly na konečných 7:4. Konec zápasu se odehrál zase v trochu nervóznějším duchu, když se stejně jako v minulém utkání ,,projevil" Švehla z HC Trendy. Dnes byl bod za remízu opravdu kousek. Premiéru za HC Warriors si odbyl Martin Vaňas, který hodně podpořil náš výkon. V dalším utkání nás čekají Dlaždiči v Budvar aréně, kde už bude potřeba bodovat.