HC WARRIORS POPRVÉ V SEZONĚ NESKÓROVAL, A TAK NEMOHL POMÝŠLET NA BODY

31.01.2015 20:01

HC WARRIORS - HC BOSCHTON   0:8

HC Warriors v odvetném souboji s Boschtonem utrpěl debakl. Jak výsledkově, tak i herně. První vzájemný duel před měsícem jsme odehráli po všech stránkách jinak (4:2). Dnešní souboj byl z naší strany odevzdán skoro od začátku zápasu. Hra bez bruslení a energie, těžko se potom vítězí nad houževnatým soupeřem. Naše výkony v jednotlivých utkáních se střídají jako den a noc, ale momentálně nás čekají v rychlém sledu další utkání, takže není čas se ohlížet zpět. Bude potřeba větší odhodlání se porvat o výsledky ve zbytku sezony. Pozitivní zpráva je návrat naší brankářské jedničky do zápasů po téměř měsíci a půl. Na blížící se dvě utkání také dorazí Petr Matuschka z Prahy, aby trochu pozvednul výkon HCW.