VEDENÍ 3:0 V ZÁPASU NÁM NESTAČILO, DLAŽDIČI OTOČILI DUEL A ZASLOUŽENĚ ZVÍTĚZILI

08.02.2015 00:15

HC WARRIORS - HC DLAŽDIČI   4:6

HC Warriors dorazil na Winter Classic na Hlubokou. Utkání začalo podle představ Warriorů. Po pěkné kombinaci otevřel skóre Šolta - 1:0. Zanedlouho se trefil Červinka po asistenci Vaňase - 2:0. Dlaždiči nestíhali, byli naprosto neškodní. Poté v přesilové hře přidal svůj druhý gól Šolta po nahrávce Matuschky - 3:0. Všechno se zdálo, že jde samo a správným směrem. Ale hokej je rychlá hra, v okamžiku vedení o tři branky jsme se uspokojili a přestali úplně hrát hokej a hlavně bruslit. Rozehrávka nám byla v tu chvíli cizí. Soupeř jakoby vycítil možnost s utkáním něco udělat a vstřelil svůj první gól - 3:1. Od té doby začali Dlaždiči šlapat, bojovat a s chutí zápas otočit. Náš tým měl obrovské šance, které zahazoval jednu po druhé a tím dal soupeři možnost vyrovnat (bilance na tyčky: HCW - 4). Druhý zásah Dlaždičů přidal Tomáš Kalita po rychlé střele z mezikruží - 3:2. Naše hra se rozpadala a po kontaktní brance následovala branka vyrovnávací - 3:3. V ten moment už jsme se do utkání těžko dostávali i když jsme se snažili s tím něco udělat. Ke konci utkání soupeř ještě vylepšil své skóre v poměru 6:3. Pár minut před závěrem zápasu završil svůj hattrick Šolta - 4:6, ale to bylo ze strany bojovníků vše. Dlaždiči zaslouženě dovedli tento zápas do vítězného konce.