HC WARRIORS STŘELECKY PŘETLAČIL SOUPEŘE A ZVÍTĚZIL

17.02.2015 00:30

HC WARRIORS - HC ZALINY   11:9

HC Warriors v přátelském utkání zdolal Zaliny, přičemž v polovině utkání vedl už 9:4! Zase jsme závěr zápasu dokázali udělat zajímavý a hlavně dramatický. Za nerozhodnutého stavu jsme přestali myslet na obranu. Nakonec jsme zaslouženě zvítězili 11:9. Marcel Mokoš kouzlil v brankovišti a skvělými zákroky hodně přispěl k vítězství Warriorů. Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně a hned jsme šli do vedení, když se z dálky trefil Dorovín. Poté přidal druhý zásah tzv. angličanem Stehlík (1+1), když mu vybojoval přihrávku Kříž - 2:0. Poté vstřelil gól Caldr (3+2) a Zaliny se nestačily divit. Na 4:0 zvyšoval Červinka (3+2) a HCW začal hrát až příliš v klidu. Pak přidaly další branky - Šturma, Caldr, Červinka, Dorovín a znovu Caldr. Mezitím už soupeř trochu korigoval skóre na 9:4 pro bojovníky. Od této chvíle Zaliny přebíraly kontrolu nad hrou a náš tým se jenom bránil. Netrvalo dlouho a soupeř byl na dostřel. Desátý gól vstřelil Kříž (1+3). Strach o výsledek hrál velkou roli a soupeř snížil na rozdíl jediného gólu - 10:9. Pár minut před koncem duelu uklidnil domácí tým Červinka, když zametl puk do branky - 11:9. HC Warriors obstál se silným týmem Zalin a už vyhlíží další soutěžní zápas.