VÁLEČNÍCI KOMPAKTNÍM VÝKONEM SESTŘELILI BOSCHTON!

03.04.2016 19:42

26. kolo RHL:

HC WARRIORS - HC BOSCHTON  5:3

HC Warriors sehrál druhé utkání s týmem Boschtonu. A nekonal se žádný debakl, naopak válečníci slavili zaslouženou výhru 5:3. V začátku duelu jsme šli rychle do vedení, když po pěkné kombinaci první formace skóroval Hauser - 1:0. Další navýšení stavu na sebe nenechalo dlouho čekat. Hauser v útočném pásmu čistě vyhrál buly na Stehlíka, který střelou zápěstím uklidil puk do sítě - 2:0. Poté se ozval také soupeř a snížil na 2:1. V polovině zápasu se k odraženému kotouči dostal Stehlík a vymetl pravý horní roh branky - 3:1. Boschton znovu kontaktním gólem zdramatizoval utkání - 3:2. Ovšem měli jsme zase odpověď, když se trefil Šolta a dal nám klid na hokejky - 4:2. Pět minut před koncem soupeř vstřelil gól na 5:4 a začal thriller. Hned za dvě minuty nás rozhodčí poslal do oslabení a Boschton byl krůček od vyrovnání zápasu. Naštěstí v poslední minutě padl obětavě do rány Šebest a odrazil puk k Caldrovi, který uháněl na prázdnou branku, těsně před ještě přenechal puk Stehlíkovi, který završil hattrick do opuštěné klece - 5:3. Bojovným a hlavně týmovým výkonem jsme dokázali porazit silného soupeře. Pochvalu zaslouží Karel Caldr, který toho dnes hodně nabruslil a motal hlavu soupeři. Josef Dolejší nás každopádně podržel a zaskočil za naše zraněné brankáře. Toto velké vítězství si budeme dlouho pamatovat.