KVALITNÍ UTKÁNÍ O ČELO TABULKY SKONČILO REMÍZOU

07.12.2014 16:54

HC WARRIORS - HC PEKÁRNA SRNÍN    3:3

HC Warriors odehrál druhé vzájemné utkání s týmem Pekárny Srnín a to s výsledkem 3:3, ale dnes jsme si zasloužili vyhrát, měli jsme velké šance, které jsme neproměnili. Soupeř tolik velkých možností neměl. Hned v úvodu jsme šli do vedení, když se trefil Karel Caldr - 1:0. Dlouho jsme toto skóre drželi, Srnín vyrovnal až v půlce zápasu a poté i šel do vedení - 1:2. Naštěstí Radek Hauser (1+1) srovnal zanedlouho stav na 2:2. Ke konci zápasu se hrálo naplno z obou stran, každá chyba mohla rozhodnout. Tu první udělal náš tým a to při buly v útočném pásmu, kdy jsme nechali jednoduše ujet hráče soupeře, který se z nájezdu nemýlil - 2:3. Čtvrt hodiny před koncem utkání se prosadila první formace, když se štěstím protlačil puk kolem tyče do brány Vojta Šolta a zařídil spravedlivou remízu 3:3. V brance jako vždy perfektní Radek Bína. Po našem kolapsu v minulém utkání (HC Warriors - HC Motorfans 8:8) jsme se vrátili k poctivé hře v celém pásmu, nechyběla bojovnost ani kombinace, a proto si můžeme připsat bod z utkání s vedoucím týmem modré skupiny RHL.