SOUTĚŽNÍ DUEL VYZNĚL LÉPE PRO TRENDY

14.12.2014 18:43

HC WARRIORS - HC TRENDY    2:8

HC Warriors poprvé prohrál zápas RHL (souboj se Srnínem do toho nezahrnuji) s týmem HC Trendy a byla to zasloužená prohra. Příliš chyb na našich hokejkách dnes bylo k vidění a samozřejmě špatná koncovka nás provází už dlouho. Do půlky zápasu jsme vedli 1:0, když se trefil Gusta Had po asistenci ,,placírkou" Adama Červinky. Poté přišel soupeřův obrat na 1:2 z našeho pohledu, evidentní chyby potrestali hráči Trendy a šli do náskoku 3:1. Čtvrt hodiny před koncem utkání jsme snížili po nádherné kombinaci Máče - Kučera a druhý jmenovaný usměrnil puk do branky - 2:5. Ke konci zápasu nejmenovaný hráč soupeře, po vzájemném pošťuchování, atakoval našeho hráče do obličeje hokejkou, což s hokejem nemá vůbec nic společného, ještě když se to stane mimo hru. Náš útočník si samozřejmě nenechal nic líbit. Zbytečné vyhrocení zápasu za rozhodnutého stavu. Jinak soupeř dnes vyhrál zaslouženě 8:2. Přesně za týden nás čeká odvetný duel.