KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ V CHORVATSKU

03.07.2014 13:40

HC Warriors se pilně připravuje na novou sezonu. Někteří hráči zvolili letní přípravu v domácích podmínkách, jiní zase v zahraničí. Červen a červenec se musí obětovat tvrdé dřině, pokud hráčí chtějí příští ročník vydržet se silami až do konce soutěže. V srpnu už pomalu začne příprava na ledě.

Část HCW se rozhodla zkusit přípravu v zahraničí a to v klidném městě Njivice na ostrově Krk v Chorvatsku (21.6. - 28.6. 2014). Nakonec odcestovali za sluncem Adam Červinka, Petr Matuschka a František Stehlík. Spolu s hráči odjela i tisková mluvčí HCW Radka Vacková a její dcera Dominika. Počasí na tréninky nakonec vyšlo skvěle, proběhla i nějaká ta koupačka a nešetřilo se ani s alkoholem. Zvlášť naše uvítací párty stála za to, takže jsme museli pro první dny pobytu v Chorvatsku vynechat pár tréninků. Poté už jsme jeli naplno a pořádně se do toho opřeli, abychom měli na podzim z čeho těžit. Jeden nejmenovaný hráč o trochu překročil morálku a v ranních hodinách byl podnapilý, všechno bude mít ještě dohru u disciplinární komise HCW. To byla dovolená, na kterou se nezapomíná.