PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

31.08.2014 19:00

HC WARRIORS - PEKÁRNA SRNÍN   6:7

HC Warriors odehrál druhý přípravný zápas a to proti týmu s názvem Pekárna Srnín, který hraje RHL (Rybníkářská hokejová liga). Měli jsme před zápasem problém se sestavou, nastoupili jsme tedy v kombinované sestavě, oproti tomu soupeř nastoupil v silné sestavě, což se ukázalo v závěru zápasu jako jeden z rozhodujících faktorů. Všeobecně se od nás moc neočekávalo, proto bylo velkým překvapením, když jsme se po rozkoukání v zápasu, dostali do vedení. Dobrou a hlavně zodpovědnou hrou jsme si vytvořili pohodlný až čtyřgólový náskok v polovině utkání, konkrétně 5:1. Postupem času nám docházely síly, vyklízeli jsme hřiště. Hodně laciným gólem jsme nastartovali soupeře a ten nás začal výrazně přehrávat. Po snížení na 5:4 jsme ještě odskočili na 6:4, ještě jsme nastřelili tyčku, ale posledních 30 minut se hrálo ,,klasicky" převážně na naší půlce. Soupeř vyrovnal a oba týmy si v posledních minutách připravily ještě velké šance, ale rozhodující gól dal tým ze Srnínu a utkání dovedl do vítězného konce. Byl to pěkný zápas, kterému by více slušela remíza, ale i tak je na co navazovat a co zlepšovat.