PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

25.08.2014 21:22

HC WARRIORS - HC STŘÍŽOV   5:8

HC Warriors začal sezónu porážkou se Střížovem 5:8. Jelikož to byl pro většinu hráčů první zápas po pauze, tak to nebylo jednoduché, protože Střížov na nás ze začátku nastoupil ve slušném herním tempu. Nerozehranost byla patrná na obou týmech. Jediné co zůstalo stejné oproti loňsku je nevyužívání stoprocentních šancí, které my neproměníme a většinou pokaždé z protiútoku inkasujeme. Takový kolorit by bylo potřeba vymýtit. Na druhou stranu jsme také schopni vstřelit nějaký ten gól. Jan Lach začal tam, kde loni skončil, připsal si 4 body v zápasu. Petr Matuschka se oblékl do nové výstroje a dvakrát zavěsil. Adam Červinka se trefil hned v prvním utkání přípravy, což je určitě dobrý start k dalšímu bodovému zisku.