SESTAVA

BÍNA - STEHLÍK, VAŇAS, ŠEBEST, MAURENC - ŠOLTA, HAUSER, ĎURICA -

ČERVINKA, ŠTURMA, LACH

Komentář:

Válečníci zničili Ledenice a napravili tak prohru z prvního vzájemného zápasu (5:7). Lepší vstup do utkání měl ovšem soupeř, když několik minut nás držel v pásmu, ale tento tlak jsme přestáli a dá se říct z první střely na branku jsme skórovali. Šebest vymetl pravou šibenici od modré čáry a bylo to 1:0. Zanedlouho Ledenice srovnaly po rychlé střele z pravého kruhu - 1:1. Poté zakombinovali Ďurica s Hauserem a druhý jmenovaný uklidil kotouč do odkryté branky - 2:1. Za pár minut se trefil Šebest, když dělovkou rozvlnil síť zase v pravém rohu branky - 3:1. Po další kombinaci první formace skóroval Ďurica - 4:1. To byl pro soupeře těžký úder a vzal si time-out. Potom dvakrát vsítil Šolta, hned se nám hrálo lépe - 6:1. Také se prosadila druhá lajna, když důraz před brankou předvedl Šturma - 7:1. Poslední gól válečníků vstřelil po úniku Hauser a stanovil konečné skóre 8:1. Nesmím zapomenout na Radka Bínu, který pozorným a jistým výkonem nás držel celý duel v klidu a pohodě. Jedná se o historicky nejvyšší výhru HC Warriors v RHL.