17. UTKÁNÍ RHL

Marek 3 min. - hrubost

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, VAŇAS, KLEMENT - ŠOLTA, HAUSER, ĎURICA -

ČERVINKA, ŠEBEST, LACH - KŘÍŽ, MAREK, ŠTURMA

HC Warriors tentokrát jednoznačně porazil Motorfans 12:2, narozdíl od prvního duelu (6:8). V úvodu utkání bylo jasné, že prohrát rozhodně nechceme. Rychle jsme vedli 1:0 po trefě Šebesty. Poté Stehlík vyzval do sóla Marka, který prostřelil gólmana hostí - 2:0. V oslabení jsme inkasovali trochu smolný gól, když Šebest obětavě padl do střely a tím tečoval puk mezi nohy našeho brankáře - 2:1. Ale poté už se odehrávala kanonáda válečníků, kteří získali definitivně kontrolu nad zápasem. Nechyběl bojovný výkon celého mužstva, předvedli jsme i pár koukatelných kombinací, které dnes skončily většinou gólem. Radek Bína tentokrát tolik práce neměl a užíval si to. Pětibodové odpoledne zažil Radek Hauser (2+3). Čtyři body si připsal na své konto Šolta (2+2), stejně tak i Vaňas (1+3) a Červinka (0+4). Hattrickem se blýskl Šebest. HC Warriors slaví nejvyšší soutěžní výhru v historii klubu. A skóre válečníků ve dvou posledních utkáních činí 20:3! Z tohoto duelu byl pořízen kompletní videozáznam, který v dohledné době bude uveřejněn na internetu.