SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, ŠEBEST, MAURENC - ŠOLTA, CALDR, ĎURICA -

LACH, ČERVINKA, KOUTEK

Komentář:

HC Warriors sehrál vynikající zápas s týmem hodně kvalitní úrovně. Začalo se v rychlém tempu, po 15 minutách se poprvé prosadil tým Radonů. Dostávali jsme se často k brejkovým situacím, které jsme ovšem většinou zahazovali. Soupeř odskočil na 0:2, zdálo se být po zápasu. Válečníci zabrali, když se po krásné kombinaci Ďurici s Caldrem, prosadil Šolta - 1:2. To byl zárodek k obratu. Po pár minutách se k puku dostal znovu Šolta a vymetl šibenici hostující branky - 2:2. Poté se ke slovu dostala druhá formace, když po chybě Radonů vybojoval kotouč Červinka, předložil ho Lachovi, který válečníky poslal do vedení - 3:2. Soupeř se zdravě naštval, přidal rychlostní stupeň, okamžitě behěm pár minut vyrovnal a poté si vzal vedení zpět - 3:4. Bojovníci nesložili zbraně a šest minut před koncem duelu srovnali skóre na 4:4, když pěknou kombinaci zakončil do prázdné branky Ďurica. Body se zdály na dosah. Hned po vhazování jsme ovšem šli do oslabení. I když jsme bránili na pokraji sil, necelé tři minuty před koncem utkání Radoni dotlačili puk do branky a slavili vítězství 4:5. Dnes si všechny body rozhodně nezasloužili. I přes porážku jsme si ověřili, že i s velice těžkým soupeřem můžeme uspět. Radek Bína chytal ve famózní formě. Karel Caldr po dlouhé době naskočil do zápasu a byl výraznou posilou týmu válečníků.