SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, VAŇAS, KLEMENT - ŠOLTA, HAUSER, HAD -

ČERVINKA, MÁČE, HORNÍK - MAREK, DOROVÍN

Komentář:

HC Warriors nastoupil proti silném soupeři - HC Radoni. Ovšem utkání bylo vyrovnané po celých 90 minut. Hned po úvodní buly jsme volně nechali projet hostující hráče a bylo to 0:1. Poté srovnal skóre aktivní Marek - 1:1. Radoni vždy byli o gól vpředu a náš tým musel dotahovat. Martin Vaňas dvakrát za sebou vyrovnal stav utkání, když dvakrát napřáhl od modré čáry a vždy skóroval - 3:3. Bohužel nás srážely chyby v obranném pásmu, nejvíce špatná vyhození, soupeř šel znovu do vedení. Poté využil přesilovku důrazný Had - 4:4. Hosté také korigovali v přesilovce - 4:5. Chvíli poté zaúřadoval dnes výborně hrající Vaňas, když natáhl od červené čáry a hostující brankář se nestačil divit - 5:5. O pár minut později Radoni vstřelili dvě branky a zdálo se být po zápasu - 5:7. Po pěkné přihrávce Máčeho, skóroval Dorovín - 6:7. Soupeř se zase ujal vedení o dva góly - 6:8. Po asistenci Červinky vstřelil kontaktní branku opět Dorovín a bylo zaděláno na drama. Závěr duelu ovládli Radoni, když po našich chybách rozhodli o své výhře - 7:9. Dnes jsme podali skvělý výkon a minimálně jeden bod bychom si zasloužili. Nejlepší hráč utkání - Martin Vaňas, který z pozice obránce nastřílel hattrick a na jednu branku přihrál. V hledišti nechyběl Adolf Červinka, generální sponzor HC Warriors.