4. UTKÁNÍ RHL

Had 3 min. - podražení

BÍNA - STEHLÍK, VOBEJDA, VAŇAS, HAD - ŠOLTA, HAUSER, LACH -

ČERVINKA, MÁČE, MÍČKA - KOLÁŘ, ŠTURMA

HC Warriors ve čtvrtém utkání narazil na HC Plav. Od začátku duelu jsme moc nestíhali, ostatně jako celý zápas. Soupeř hned utekl do náskoku 2:0. V oslabení snížil Hauser - 1:2. Poté jsme svými chybami nabízeli Plavu jednu šanci za druhou, hosté neváhali a navyšovali svůj gólový účet až na stav 1:6. Po chvíli korigoval Šolta - 2:6. Plav ovšem přidal další dvě trefy, stav poté trochu zmírnil Had - 3:8. Plavští ještě jednou skórovali a zdálo se být po zápasu. Válečníci nezabalili zbraně a ve stíhající jízdě brankami Hada, Lacha, Šturmy a Vaňase upravili skóre na konečných 7:9 pro HC Plav. Naše hra byla dnes slabší než v předešlém utkání proti Radonům. Plav podal koncentrovaný výkon a zaslouženě si došel pro výhru.

Fotoreportáž: