SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, VAŇAS, MAREK - ŠOLTA, MÁČE, HAD -

ČERVINKA, ŠTURMA, DOROVÍN - KŘÍŽ, DVOŘÁK Z.

Komentář:

HC Warriors nastoupil proti silnému týmu HC Kvalit. V zápasu to nebylo vůbec poznat. Na začátku utkání jsme utekli o dvě branky - 2:0, když Máče dělovkou překonal hostujícího gólmana. Druhou trefu přidal aktivní Dvořák Z. Poté se po diskuzích s rozhodčím nechal vyloučit Máče do konce zápasu, museli jsme seskupit řady. Stav 2:0 jsme drželi 40 minut, když se poprvé prosadil i soupeř - 2:1. Potom Konrád lehce protančil mezi našimi obránci až před brankáře a nemýlil se - 2:2. Ještě jednou jsme zabrali, když po ráně Vaňase jsme šli znovu do vedení - 3:2. Do konce utkání zbývalo zhruba 15 minut. Následně špatné vyhození z obranného pásma ukořistil soupeř a srovnal duel na 3:3. Závěr utkání jsme se snažili odehrát bez chyb, což se nám dařilo až do poslední minuty. Konrád bez povšimnutí trestuhodně prošel jako nůž máslem našim obranným pásmem a po objetí branky zasunul vítěžný gól pro HC Kvalit - 3:4. Jeden bod za výkon jsme si dnes určitě zasloužili. Radek Bína odchytal nadprůměrný zápas, svými zákroky nás držel celý duel ve hře.