Přípravné utkání

Máče Vobejda Kolář

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, MATUSCHKA, KOUTEK - ŠOLTA, HAUSER, LACH -

NOŽIČKA, ČERVINKA, HORNÍK - KŘÍŽ, MÁČE, KOLÁŘ

HC Warriors zvítězil potřetí v přípravném období a zároveň to byla poslední generálka na RHL. Poprvé jsme se mohli vydat do boje se třemi kompletními formacemi. Pro dnešní duel byl náš soupeř HC Motorfans, se kterým se budeme často potkávat v soutěži. Zápas jsme zvládli a dovedli jej úspešně do konce. Druhá nula v kariéře pro Radka Bínu, který se na novou sezonu vyzbrojil novou, černou, bojovně laděnou maskou. Jakub Máče vstřelil svůj první hattrick za HCW a určitě ho to bude něco stát. Druhý hattrick v utkání vstřelil Radek Hauser, který už pár třígólových večerů zažil. Gólů by nebylo bez přihrávek - Vojta Šolta zaznamel 4 body v utkání (1+3). Radek Kolář uzmul 3 body v zápasu (1+2). Po dvou asistencích si připsali Honza Lach a Pavel Vobejda. Víc takových výkonů do nadcházející soutěže RHL, kterou HC Warriors rozehraje za 14 dní na ledě Budvar arény právě s Motorfans.