HC WARRIORS ZLEPŠENÝM VÝKONEM NAKONEC NA BODY NEDOSÁHL

05.02.2015 23:18

HC WARRIORS - HC RADONI   6:7

HC Warriors prohrál první vzájemný duel s Radonama v poměru 6:7. Mohutným finišem v podobě rychlých dvou branek jsme jen upravili skóre. Na vyrovnání nám scházel čas. Podstatně zlepšený výkon byl na týmu vidět, hlavně v nasazení byl veliký rozdíl od zápasu s Boschtonem (0:8). Příliš chyb a špatná koncovka nám sebrala nějaké ty body z dnešního utkání. Do utkání jsme vstoupili nabuzení a vstřelili jsme štastně první gól, když Had vybojoval za brankou kotouč a posunul ho na Bartáka, který z úhlu zametl puk do branky - 1:0. Soupeř zanedlouho vyrovnal. Poté špatnou rozehrávku Radonů využil Kříž, když v nájezdu prostřelil brankáře - 2:1. Soupeř znovu kontroval a srovnal skóre na 2:2. V půlce utkání Barták našel na modré čáře Dorovína a ten se nemýlil - 3:2. Pak Radoni začali kupit chyby, jednu z nich potrestal Šolta, když poslal puk pod brankářem do brány, asistenci si připsali Lach a Hauser - 4:2. Nějakou dobu se nám dařilo držet vedení, avšak nastal náš ,,tradiční" herní výpadek, kdy soupeř vyrovnal a poté hned odskočil na 7:4. Konec zápasu jsme nezabalili, krásnou kombinací první formace skóroval Lach a minutu před koncem snížil Červinka, když tečoval střelu Dorovína - 6:7. Druhou přihrávku si připsal ,,pražák" Matuschka, který se ukázal na ledě téměř po třech měsících. Radek Bína několika skvělými zákroky podržel náš tým jako vždy. V dalším utkání se HCW představí ve Winter Classic na Hluboké proti týmu HC Dlaždiči.