DRUHOU VÝHRU V SOUTĚŽI TREFIL JAN LACH

09.11.2014 16:41

HC WARRIORS - HC LEDENICE    5:4

HC Warriors doslova vydřel druhou letošní výhru v RHL. Utkání se dlouho hrálo bez branek, po 30. minutách kombinací první formace jsme vstřelili první gól zápasu, trefil se Hauser. Poté odpovědeli Ledenice a srovnali stav na 1:1. Zanedlouho zaúřadovala nová formace HCW, když po přihrávce Šturmy, skóroval Had - 2:1. Soupeř ale znovu vyrovnal. Nervy se dnes v HCP daly krájet. V úniku Lach předložil kotouč před branku Hauserovi, který se nemýlil - 3:2. Po neuvěřitelných chybách v defenzivní fázi jsme darovali soupeři gól na 3:3. Dnes kombinace první lajny nás držela nad vodou, tentokrát Šolta s Hauserem našli Lacha, který posunul skóre na 4:3. Ovšem špatné střídání HCW zapříčinilo vyrovnání Ledenice sedm minut před koncem utkání - 4:4. Poté náš tým uzamkl soupeře v obranném pásmu a po vyhrání několika osobních soubojů Hauser našel Lacha, který rozhodl tento zápas, který mohl skončit klidně i opačným výsledkem. Nakonec jsme se radovali z vítězství 5:4. Radek Bína velkou měrou přispěl k výhře, stejně jako celá první formace, která nasbírala dohromady 11 kanadských bodů (Hauser 2+2, Lach 2+2, Šolta 0+3). Premiéru za HCW si připsali dva hráči - Gustav Had a Milan Ďurica. Na utkání dorazily celebrity, managerka HCW Ivana Vobejdová a tisková mluvčí Radka Vacková.