STŘELECKY DIVOKÝ ZÁPAS MĚL REMÍZOVOU PŘÍCHUŤ

28.11.2014 00:11

HC WARRIORS - HC MOTORFANS    8:8

HC Warriors odehrál druhý vzájemný zápas s HC Motorfans s výsledkem 8:8. Přistoupili jsme k zápasu hodně laxně, zbytečné podcenění soupeře a celé utkání už jsme se nedostali do klasické formy z předchozích utkání. Inkasovali jsme příliš gólů po hrubicích v defenzivě a po vstřelení našeho gólu na 1:0 jsme za chvíli prohrávali už 1:4! Povedlo se nám ztrátu dorovnat a dokonce i otočit skóre na 5:4. Ovšem hokej to byl dnes jako na houpačce a za pár minut už jsme zase prohrávali 5:6. Stav jsme zase posunuli na 8:7 pro HCW, ale několik málo minut před koncem utkání jsme obdrželi vyrovnávací gól na konečných 8:8. Organizační hra ze zápasu s Ledenicemi se úplně vytratila a praktikovali jsme naivní hokej bez obsazování hráčů v nebezpečných prostorech. Našemu brankáři jsme tentokrát vůbec nepomohli. Pozitiva z dnešího zápasu - famózně hrající Gustav Had, který si připsal 6 kanadských bodů (2+4). Skvěle mu sekundovali kolegové z první formace - Radek Hauser (2+3) a Jan Lach (2+0). Jakub Máče vstřelil 2 góly v utkání a přispěl tak nakonec k cennému bodu. Objektivně si Motorfans dnes bodový příspěvek zasloužil více než náš tým.