VÁLEČNÍCI NADĚLOVALI V BUDVAR ARÉNĚ, POSLEDNÍ UTKÁNÍ ROKU ZAKONČILI VÝHROU!

30.12.2014 23:51

HC WARRIORS - HC DLAŽDIČI    9:3

HC Warriors po dvou prohrách konečně zvítězil a to vysokým rozdílem v poměru 9:3. Nástup do zápasu byl rychlý, po deseti minutách se trefil od modré čáry Vobejda - 1:0. Poté začal kousat i soupeř, když měl pár nepříjemných šancí. Na 2:0 upravil Had a následně si domácí otevřeli střelnici v Budvar aréně, když skórovali za sebou Šolta, Nožička, Vaňas, Koutek, Červinka a na závěr střetnutí zakončil golový učet dvěma zásahy Hauser. Soupeř korigoval výsledek třemi zásahy. V brance si odbyl soutěžní premiéru Roman Lonsmín, který nás výrazně podržel a postavil základy k naší výhře. První trefu za HCW si připsal Martin Vaňas, který okamžitě zapadl do týmu. První gól v sezoně vstřelil Karel Koutek, když si počínal důrazně v brankovišti. A ještě si připsal 8 trestných minut, což u jeho osoby nebývá zvykem. Adam Červinka konečně protrhl střeleckou smůlu a k vysokému počtu asistencí si připsal premiérový gól v sezoně. Radek Hauser zaznamenal 4 body v utkaní (2+2). Musíme poděkovat i divákům, kteří dorazili podpořit HCW, konkrétně Zdenda Kříž a Petr Kolban. Oba jsou nyní na marodce. Zlepšená hra, bojovnost, osobní souboje a hlavně góly - to vše nabídl duel s Dlaždičema.