NEPŘEKONATELNÝ BRANKÁŘ LONSMÍN NÁS DOVEDL K VÝHŘE!

04.01.2015 08:01

HC WARRIORS - HC BOSCHTON   4:2

HC Warriors zvítězil hned v prvním zápasu v Novém roce a to vydřeným skóre 4:2. Největší zásluha připadá brankáři Romanu Lonsmínovi, který nějakým způsobem paralyzoval hráče soupeře, kteří neproměňovali jasné šance. Jako druhý bod úspěchu vidím ve hře na 2 útočné formace - dneska si opravdu každý hráč sáhl na dno fyzických sil, protože Boschton byl jako vždy ve výborné kondici. Utkání mělo od začátku rychlé tempo a náš gólman musel hasit pár požárů. Po dvaceti minutách jsme šli do vedení, když se z levého kruhu bez váhání trefil Stehlík, když vymetl pravý horní roh - 1:0. Asistenci si připsal Kolář. Zanedlouho ovšem bylo vyrovnáno, když soupeř po opakovaných dorážkách srovnal - 1:1. Poté se hrál dlouho vyrovnaný hokej, víc šancí si připravil Boschton, který neustále narážel na připraveného Lonsmína ve Warriorské svatyni. Půl hodiny před koncem utkání převážil misky vah na stranu HCW Ďurica, když pěkně zakombinoval s Hadem - 2:1. Po pár minutách agilní Šturma objížděl branku a nahazoval puk do brankoviště, kde skvěle stál Had a odrazem od brusle skóroval - 3:1. To byl důležitý a vítězný gól. Za několik okamžiků natáhl od modré čáry Kučera a nemýlil se - 4:1. Soupeř neskládal zbraně a svým pohybem si vynutil trestné střílení, které si ovšem vychutnal Lonsmín a nedovolil Boschtonu zdramatizovat duel. Těsně před koncem ale kapituloval po střele pod břevno, ale to už bojovníkům nemuselo vadit - 4:2. HC Warriors si připsali druhou výhru v řadě i přes řadu oslabení v jejich řadách (kvarteto z Nových Homol chybělo dohromady vůbec poprvé za poslední dva roky). Premiéru si odbyl nový člen HCW - Ctirad Barták. Tyto vydřené body budou mít na konci sezony cenu zlata.