Děkujeme za podporu všem našim sponzorům a reklamním partnerům

Generální partner (2013 - 2016):

Společnost Gepard Finance působí na českém trhu od roku 2003. Hlavní obor činnosti společnosti spočívá v poskytování poradenských služeb v oblasti hypotečních úvěrů, úvěrových a pojišťovacích produktů. Společnost klientům nabízí následující portfolio služeb: hypotéky, refinancování hypotéky, americké hypotékystavební spořenípojištěníspotřebitelské úvěrySpolečnost Gepard Finance patří mezi tzv. hypoteční brokery a je certifikovaná u všech hypotečních bank v rámci českého trhu.

Sponzoři (2013/2014, 2015/2016):

REPRO CO., v.o.s. působí na trhu již od roku 1991. Poskytujeme reprografické služby černobílé i barevné od klasických velikostí až po velkoformátové, laminování dokumentů a nabízíme také vazačské práce. Vše nabízíme rychle, kvalitně a v příjemné cenové hladině.

BL facility zajišťuje revize, servis, opravy a montáže vyhrazeného technického zařízení. Naší nedílnou součástí jsou veškerá školení obsluh tech. zařízení a v oblasti BOZP a BO. Provádíme kompletní revize plynu, servis plynových kotlů, plynoinstalace, elektroinstalace a další technické činnosti.

BL facility efektivně pečuje o Vaše technické zařízení budov a správu majetku. Přebíráme Vaše povinnosti se zákonnými revizemi a především dbáme na bezpečnost zaměstanců a předcházíme rizikům úrazu. Součástí správy budov jsou i revize hasících přístrojů, pravidelné kontroly a revize komínů, ale i poradenství v energetice.